header icon
Usługi

Dlaczego Marketingowa rewolucja?

Partnerskie podejście

Wierzymy, że to Ty znasz najlepiej swój biznes i klienta docelowego. Miks Twojej znajomości własnej marki z naszym marketingowym doświadczeniem równa się skutecznym wynikom prowadzonych działań.

Marketing i technologia

Era ręcznego klikania i długie godziny spędzone na powtarzalnych czynnościach są już dawno za nami. Łączymy marketing i nowoczesne narzędzia i technologie, by możliwie zautomatyzować wszelkie działania, a tym samym skupić się na dowożeniu łatwo weryfikowalnych wyników.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

W czym może Ci pomóc Marketingowa Rewolucja?

info icon

Warsztaty

owadzimy warsztaty strategiczne dla Twojego zespołu on-site lub off-site skupione na rozwoju i ukierunkowania działań marketingowych.

info icon

Audyt & Strategia

Przeprowadzimy audyt dotychczas prowadzonych działań i przygotujemy strategię działań marketingowych celem zwiększenia konwersji.

info icon

Lead generation

Poprowadzimy działania skupione na generowaniu zapytań ofertowych – od budowania lejków, przez dopasowanie odpowiednich mediów do każdego z nich, aż po egzekucję zaplanowanych działań.

info icon

Strony internetowe

Zaprojektujemy, wdrożymy i zoptymalizujemy Twoją stronę internetową, dopasowując jej design oraz treści do potrzeb grupy docelowej dbając o zasady User Experience oraz User Interface.

info icon

Content marketing & SEO

Zaplanujemy i wdrożymy dystrybucję treści w oparciu o wytyczne SEO, pozwalające na zwiększenie widoczności marki w sieci. Pracujemy w oparciu o lejki sprzedażowe i cele do zrealizowania.

info icon

Kampanie PPC

Zwiększymy liczbę zapytań lub wolumen sprzedaży za pomocą kampanii digitalowych – od Facebooka, przez Instagram, LinkedIn, TikTok, aż po Google Ads.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz z nami współpracować?

Napisz do nas, opisz swój problem i wspólnie znajdźmy odpowiednie rozwiązanie. Celem przyspieszenia obsługi zapytania przekaż informacje na temat:

Planowanych działań i wsparcia, które chcesz uzyskać od Marketingowej Rewolucji,
W jakim zakresie chciałbyś nawiązać z nami współpracę,
Kiedy planujesz start swoich działań i od kiedy chciałbyś rozpocząć z nami współpracę.

Skontaktuj się z nami