header icon

Dlaczego Marketingowa Rewolucja?

Zanim założyłam Marketingową Rewolucję spędziłam niezliczone godziny na promocji i rozwoju marek z branż zarówno B2B jak i B2C. Identyfikowałam problemy, szukałam rozwiązań, wdrażałam działania i analizowałam ich wyniki. Na przestrzeni lat współpracowałam z wieloma podwykonawcami i nie zawsze ta współpraca układała się po mojej myśli. Widząc jak wygląda rynek marketingu internetowego, postanowiłam założyć agencję, jakiej sama szukałam i świadczyć usługi, jakie sama chciałabym, żeby były mi świadczone. Mam więc nadzieję, że zostaniemy partnerami w biznesie i zrealizujemy wspólnie Twoje cele.

Jesteśmy partnerem w Twoim sukcesie

Jeżeli potrzebujesz mierzalnych wyników oraz konkretnie zaplanowanych działań popartych analizami i optymalizacjami –- trafiłeś w dobre miejsce. Marketingowa Rewolucja to zespół doświadczonych osób, które wspierać Cię będą na każdym etapie Twojego lejka sprzedażowego dostarczając szyte na miarę rozwiązania pozwalające dotrzeć do klienta docelowego. Rozpoczynamy współpracę tylko wtedy, gdy wierzymy, że realnie możemy wesprzeć Twój biznes.

Dlatego też uważnie analizujemy stan obecny i wszelkie możliwości działań, by po rozpoczęciu współpracy i określeniu KPI, marketing który będziesz z nami prowadzić był inwestycją, która się zwróci. Na skuteczność naszej agencji składa się suma doświadczeń z różnych projektów oraz godziny spędzone na testowaniu i analizie danych, a także nieustanny rozwój w tematach digitalowych.

header icon

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz z nami współpracować?

Napisz do nas, opisz swój problem i wspólnie znajdźmy odpowiednie rozwiązanie. Celem przyspieszenia obsługi zapytania przekaż informacje na temat:

Planowanych działań i wsparcia, które chcesz uzyskać od Marketingowej Rewolucji,
W jakim zakresie chciałbyś nawiązać z nami współpracę,
Kiedy planujesz start swoich działań i od kiedy chciałbyś rozpocząć z nami współpracę.

Skontaktuj się z nami